Zbulohen detajet e dasmës ‘ekstravagante’ të McGregor

Boksi

Zbulohen detajet e dasmës ‘ekstravagante’ të McGregor

Më: 21 maj 2023 Në ora: 16:06
Conor McGregor e Dee Devlin

Nuk do të kalojë shumë kohë përpara se Conor McGregor të martohet me partneren Dee Devlin dhe fansat kanë qenë prej kohësh të intriguar se çfarë lloj martese do të vendosë çifti irlandez.

McGregor është aktualisht luftëtari më i pasur MMA në botë, që do të thotë se nëse dikush mund të organizojë një dasmë luksoze për të rënë në sy, atëherë është ai.

Ai njihet gjithashtu për të siguruar që e gjithë vëmendja të jetë tek ai dhe stili i tij i jetesës në çdo moment, kështu që kjo është një arsye tjetër për të menduar se mund të jetë një dasmë e bukur.

E fejuara Dee Devlin ka luajtur një rol të madh në karrierën e suksesshme luftarake të McGregor dhe, natyrisht, do të thotë vetë se çfarë lloj dasme do të ketë çifti.

Ata u takuan për herë të parë në vitin 2008 dhe tani kanë tre fëmijë së bashku. Vetëm në vitin 2020, McGregor më në fund bëri pyetjen dhe ata kanë planifikuar martesën e tyre që atëherë, megjithëse pandemia e koronavirusit nuk ka ndihmuar.

Conor McGregor tani ka diskutuar për martesën e ardhshme, detajet e së cilës kanë qenë mjaft të rralla.

“Dasma ime do të jetë ekstravagante, kjo është e sigurt”, tha ai në një intervistë për Extra TV.  “Ne do të kemi më të mirët nga më të mirët.

Duhet të gjejmë vendndodhjen, por do të jetë Irlanda, kështu që është një proces i madh. Të shohim se çfarë do të ndodhë, unë jam gati për të gjitha”.

Detaji kryesor këtu është se dyshja do të martohen në Irlandë dhe jo në SHBA. Sa i përket datës së saktë dhe listës së të ftuarve, kjo ende duhet të përpunohet, por më në fund dyshja do të lidhin martesën në atë që do të jetë një nga dasmat më të mëdha në vite.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat