E pabesueshme, Marku nokauton Moranin pas vetëm 54 sekondave

Boksi

E pabesueshme, Marku nokauton Moranin pas vetëm 54 sekondave

Më: 2 shtator 2023 Në ora: 19:37
Marku

Florian Marku ka shënuar fitore të jashtëzakonshme kundër boksierit nga Irlanda, Dylan Moran.

Me të nisur lufta, Marku i dja një goditje të fuqishme kundërshtarit i cili humbi ekuilibrin dhe si rrjedhojë u detyrua që ta dorëzojë luftën pas vetën 54 sekondave, raporton KosovaPress.

Kjo është fitorja e 14 e Florian Marlut ku tetë prej tyre i ka fituar më nokaut

Teksa një duel u mbyll në barazim.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat