Arnold Gjergjaj i papërmbajtshëm, gjunjëzon një rival të fortë  

Boksi

Arnold Gjergjaj i papërmbajtshëm, gjunjëzon një rival të fortë  

Nga: K.G. Më: 3 shtator 2023 Në ora: 19:58
Arnold Gjergjaj në mes

Arnold Gjergjaj ka shënuar fitore të madhe në boksin profesionist, ai e ka mposhtur boksierin Bilal Laggoune.

“Edhe një projekt madhor përfundoi me sukses ku Arnold Gjergjaj pas 12 rundeve arriti të fitoj titullin e botës WBF duke mposht njërin prej boksierëve më të mirë në EU Bilal Laggoune.

Arnoldi tani futet në Top 50 e boksierëve më të mirë të botës dhe jam shumë i gëzuar që në 4 ndeshjet e fundit isha Matchmaker. 

Image

Falënderoi stafin e Arnoldit për besimin dhe shkojmë para”, ka thënë Avdyl Salihu, menaxher.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat