Demneri dhuron spektakël dhe triumfon ndaj kundërshtarëve nga Greqia

Boksi

Demneri dhuron spektakël dhe triumfon ndaj kundërshtarëve nga Greqia

Më: 2 tetor 2023 Në ora: 00:21
Kevin Demneri - majtas

Demneri dhuron spektakël dhe triumfon ndaj kundërshtarëve nga Greqia!

Kevin Demneri është kampioni i Fury Fight Club 1, ndërsa ofroi spektakël këtë të dielë në Tiranë, në Sheshin Nënë Tereza.

Fury Fight Club solli duele mjaft interesante në disiplinat luftarake, ku u zhvilluan pesë përballje, me sportistët e kombëtares shqiptare olimpike të boksit që u përballen me rivalët e përfaqësueses greke të boksit olimpik.

Kevin Demneri triumfoi në peshën e 85 kg në kick box dhe u shpall kampion i dueleve të Fury Fight Club 1.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat