Zvarritet në rrugë i dehur, shikoni pamjet e mjerueshme të boksierit Tyson Fury

Boksi

Zvarritet në rrugë i dehur, shikoni pamjet e mjerueshme të boksierit Tyson Fury

Më: 11 qershor 2024 Në ora: 10:20
Tyson Fury

Boksieri i peshave të rënda, Tyson Fury është filmuar në një gjendje të mjerueshme.

Ai është dehur me alkol teksa është shoqëruar jashtë lokalit nga badigardët.

Më pas ai zvarritet në tokë dhe dëgjohet që bërtet në rrugë.

Një ngjarje aspak e hijshme për një kampion si ai.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat