Oriola Marashi gjysmë e zhveshur, vet mrekullia - Bota Sot
Oriola Marashi gjysmë e zhveshur, vet mrekullia

Bota e Yjeve

Oriola Marashi gjysmë e zhveshur, vet mrekullia

Më: 21 janar 2019 Në ora: 01:01
Oriola Marashi

Oriola Marashi është një nga femrat më të ndjekura dhe më të komentuarat në rrjetet sociale.

Image

Shtatlarta që shquhet për bukurinë e rrallë natyrale, nuk heziton aspak që me ndjekësit e saj të ndajë edhe imazhe ‘të nxehta’.

Së fundmi ajo vjen me një fotografi, ku shihet me një shami me fije bronzi, ku ka mbuluar kokën dhe një pjesë të gjoksit, teksa pjesa e tjetër e trupit është e zhveshur.

Image
Image

Një fotografi kjo edhe artistike edhe sensuale, ku nxjerrë në pah bukurinë e femrës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...