Cheryl shkëlqen sërish - Bota Sot
Cheryl shkëlqen sërish

Bota e Yjeve

Cheryl shkëlqen sërish

Më: 7 mars 2019 Në ora: 22:52
Cheryl

Këngëtarja e famshme nga Britanija, Cheryl, së fundi ka marr pjesë në mbrëmjen e eventit “Global Awards”.

Cheryl dukej e mrekullueshme me fustanin që pati të veshur, ky fustan ishte shumë ngjyrësh dhe ishte me shkëlqim.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...