Arilena mahnit me bikini - Bota Sot
Arilena mahnit me bikini

Bota e Yjeve

Arilena mahnit me bikini

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 13:07
Arilena Ara

Fitoi famë prej zërit të saj dhe jo prej veshjeve provokuese, duke arritur kështu që të bëhet një prej këngëtareve më të pëlqyera në vend.

Këngëtarja Arilena Ara, prej disa javësh ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Këtë të shtunë ajo ka mahnitur gjithë ndjekësit e saj, teksa ka publikuar një fotografi ku shihet me bikini.

Ajo shfaq një trup perfekt e veshur me trupore rozë, teksa shihet e gëzuar buzë detit të Malibu, California.

Edhe pse nuk jemi mësuar ta shohim prej linjave, duhet thënë se Arilena duket mjaft sensuale.

Mësohet se këngëtarja ndodhet në SHBA për xhirimin e një klipi, i cili pritet të jetë surprizues. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...