Tifozja seksi e Fiorentinës! - Bota Sot
Tifozja seksi e Fiorentinës!

Bota e Yjeve

Tifozja seksi e Fiorentinës!

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 23:42
Alice Bertoletti

Alice Bertoletti, është një modele superseksi nga Firence që ka në zemër skuadrën e Fiorentinës dhe këtë e tregoi edhe në programin televiziv “Ciao Darwin” kur mori pjesë si rivale e Juventusit në puntatën e skuadrave të tjera kundër bardhezinjëve.

Megjithatë në Instagram Alice është në zemrat e tifozëve të të gjitha skuadrave të Serie A me tatuazhet, linjat e saja seksi dhe format trupore që të lënë pa fjalë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...