Tronditet ylli britanik, i dashuri e tradhtoi me 15 gra gjatë lidhjes - Bota Sot
Tronditet ylli britanik, i dashuri e tradhtoi me 15 gra gjatë lidhjes

Bota e Yjeve

E shtunë, 20 tetor 2018

Tronditet ylli britanik, i dashuri e tradhtoi me 15 gra gjatë lidhjes

Nga: Bota sot Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 21:36
Chloe Crowhurst me Jon Clark

Ata kanë pasur një marrëdhënie të bukur, por u ndanë me të mirë në dhjetor.

Por Chloe Crowhurst, ylli i “Love Island’s”, ka akuzuar ish-të dashurin e saj, Jon Clark, 28 vjeçar, se e ka mashtruar atë gjatë gjithë lidhjes së tyre, duke pohuar se ai ka fjetur me 15 gra, përcjell Bota sot.

21-vjeçarja bëri pretendimet tronditëse për yllin e TOWIE në një seri postimesh në Twitter të enjten, dhe madje fansat i la të kuptohet ka 'shumë më tepër' për të treguar për këtë histori./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test