'Shpërthime të fuqishme' janë dëgjuar në qytetin ukrainas të Mykolaiv

Bota

'Shpërthime të fuqishme' janë dëgjuar në qytetin ukrainas të Mykolaiv

Nga: A.SH Më: 2 korrik 2022 Në ora: 05:58
Shpërthime në qytetin ukrainas të Mykolaiv

Shpërthime janë dëgjuar në Mykolaiv, sipas kryebashkiakut të qytetit.

"Ka shpërthime të fuqishme në qytet! Qëndroni në strehimore!" Oleksandr Senkevich shkroi në Telegram.

Nuk dihet menjëherë se çfarë i shkaktoi shpërthimet, përcjell Bota sot.

Sirenat e sulmit ajror u dëgjuan në të gjithë rajonin e Mykolaiv para shpërthimeve

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat