Këmbimi Valutor, 17 Tetor 2021

Ekonomi

Këmbimi Valutor, 17 Tetor 2021

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 07:58
Foto ilustrim

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Frangës Zvicerane. Ndërkohë Euroja, Dollari dhe Paundi Britanik nuk kanë pësuar ndryshime.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 104.6  Shitet 105.3

Euro:  Blihet 121.4  Shitet 121.9

Paundi Britanik:  Blihet 142.9   Shitet 144.2

Franga Zviceriane:  Blihet 112.7 Shitet 113.6

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat