Këmbimi Valutor, 7 Nëntor 2021

Ekonomi

Këmbimi Valutor, 7 Nëntor 2021

Më: 7 nëntor 2021 Në ora: 08:34
Foto ilustrim

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje të lehtë e Frangës Zvicerane dhe Paundit Britanik, ndërsa Dollari ka pësuar rënie. Ndërkohë Euroja nuk ka pësuar ndryshime.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:    Blihet 105.8    Shitet 106.6

Euro:      Blihet 122.4      Shitet 123

Paundi Britanik:   Blihet 142.3 Shitet 143.2

Franga Zviceriane:  Blihet 115.5  Shitet 116.3

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat