Këmbimi valutor, 14 nëntor 2021

Ekonomi

Këmbimi valutor, 14 nëntor 2021

Më: 14 nëntor 2021 Në ora: 08:04
Foto ilustrim

Në kursin e Këmbimit valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Dollarit dhe Euros, ndërsa Paundi Britanik  ka shënuar rritje. Franga Zvicerane nuk ka pësuar ndryshime.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:    Blihet 106.3     Shitet 107.3

Euro:     Blihet 122.1      Shitet 122.8

Paundi Britanik:    Blihet 142.2     Shitet 143.1

Franga Zvicerane:  Blihet 115.2   Shitet 116

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat