Këmbimi Valutor, 21 nëntor 2021

Ekonomi

Këmbimi Valutor, 21 nëntor 2021

Më: 21 nëntor 2021 Në ora: 07:54
Foto ilustrim

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros , ndërsa Paundi Britanik, Franga Zvicerane dhe Dollari kanë shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:    Blihet 107      Shitet 107.8

Euro:  Blihet 121.1    Shitet 121.7

Paundi Britanik:   Blihet 143.4   Shitet 144.7

Franga Zvicerane:  Blihet 115   Shitet 115.9

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat