Këmbimi valutor për ditën e sotme

Ekonomi

Këmbimi valutor për ditën e sotme

Më: 26 dhjetor 2021 Në ora: 08:09
Ilustrim

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Dollarit, Euros dhe Paundit Britanik, ndërkohë që Franga Zvicerane nuk ka ndryshuar.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 105.9 Shitet 106.6

Euro: Blihet 120.1 Shitet 120.7

Paundi Britanik : Blihet 141.4 Shitet 142.7

Image
Tabela

Franga Zvicerane: Blihet 114.8 Shitet 115.8.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat