Këmbimi Valutor, 16 janar 2022

Ekonomi

Këmbimi Valutor, 16 janar 2022

Më: 16 janar 2022 Në ora: 07:54
Foto ilustrim

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rritje e lehtë e Dollarit dhe Paundit Britanik. Ndërkohë Euroja ka shënuar rënie.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:  Blihet 106.6   Shitet 107.4

Euro:   Blihet 122    Shitet 122.6

Paundi Britanik:   Blihet 145.5    Shitet 146.8

Franga Zvicerane:  Blihet 116.5  Shitet 117.3

Image
Këmbimi Valutor
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat