Këmbimi valutor, 30 Prill 2022

Ekonomi

Këmbimi valutor, 30 Prill 2022

Më: 30 prill 2022 Në ora: 08:16
Ilustrim

Në tregun valutor, dollari këmbehet në blerje me 111.8 Lekë dhe në shitje 117.8 Lekë.

Euro këmbehet në blerje me 117 Lekë dhe në shitje me 123 Lekë.

Paundi britanik sot këmbehet me 140.4 Lekë në shitje dhe 146.4 Lekë në blerje.

Franga zviceriane këmbehet me 114.8 Lekë në blerje dhe 120.8 Lekë në shitje.

Dollari kanadez, këmbehet me 87.2 Lekë në blerje dhe 93.2 Lekë në shitje.

Image
Këmbimi valutor, 30 Prill 2022
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat