Receta më e fuqishme për pastrimin e veshkave - Bota Sot
Receta më e fuqishme për pastrimin e veshkave

Këshilla mjekësore

Receta më e fuqishme për pastrimin e veshkave

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 17:50
Ilustrim

Është mirë për të pastruar veshkat tona nga kripa dhe toksinat herë pas here.

Mund të përdorni gjithashtu përbërës krejtësisht natyralë, ujë dhe majdanoz të freskët.

Pritni imët gjethet e majdanozit dhe vendoseni në një litër e gjysmë ujë dhe gatuajeni për 10 minuta. Kur përzierja të ftohet, avullojeni mirë, shtrydhni 2 limonë dhe vendoseni në një shishe qelqi në frigorifer.

Pini një gotë nga kjo pije në ditë. Mos u habitni se do të keni rritje të urinimit. Është një shenjë se trupi juaj në të vërtetë po pastrohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat