Aksident mes një veture dhe një kamioni në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Aksident mes një veture dhe një kamioni në Fushë Kosovë

Më: 27 nëntor 2020 Në ora: 17:15
Pamje nga aksidenti

Një aksident ka ndodhur para pak çastesh në Fushë Kosovë.

Një veturë dhe një kamion janë aksidentuar mes vete derisa nuk dihet ende nëse ka të lënduar.

Lexuesit kanë dërguar fotografi dhe kanë treguar se aksidenti ka shkaktuar tollovi në komunikacion.

Në vendin e ngjarjes janë parë edhe njësitet e policisë rrugore.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat