Aksident me një të vdekur në Golem, arrestohet 30-vjeçari

Kronikë e zezë

Aksident me një të vdekur në Golem, arrestohet 30-vjeçari

Më: 1 dhjetor 2020 Në ora: 11:19
Foto ilustrim

Një aksident tragjik ka ndodhur ditën e  djeshme në vendin e quajtur “Mbikalimi i Golemit” , ku një makinë me drejtues E. P., 30 vjeç është përfshirë në një aksident me një motor me drejtues A. Gj. dhe pasagjere shtetasen L. Gj., ku për pasojë shtetasi A. Gj. ka humbur jetën, ndërsa shtetasja L. Gj. ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë sot, policia ka vënë në pranga shoferin e makinës, E. P., 30 vjeç

Njoftimi i policisë:

Është arrestuar E. P., 30 vjeç, pasi ditën e djeshme, në vendin e quajtur “Mbikalimi i Golemit”, është përfshirë në një aksident me mjetin motor me drejtues A. Gj. dhe pasagjere shtetasen L. Gj., ku për pasojë shtetasi A. Gj. ka humbur jetën, ndërsa shtetasja L. Gj. ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat