Të dehur kanosin dhe ofendojnë policët në Pejë, arrestohen dy persona

Kronikë e zezë

Të dehur kanosin dhe ofendojnë policët në Pejë, arrestohen dy persona

Më: 2 dhjetor 2020 Në ora: 10:15
Foto ilustrim

Shumë shpesh qytetarët ankohen se policia nuk i trajton të gjithë njësoj dhe se iu bënë padrejtësi kur i dënon.

Mirëpo nuk janë të rralla as rastet kur qytetarët nuk i lënë policët ta kryejnë punën e tyre dhe i pengojnë.

Një rast i ngjashëm ka ndodhur para dy ditësh në rrugën “Adem Jashari” në Pejë, ku dy persona kanë kanosur dhe ofenduar zyrtarët policor.

Nga burime brenda Policisë në Pejë merr vesh se të dyshuarit kanë qenë nën ndikimin e alkoolit dhe se janë dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat