Detaje nga aksidenti i rëndë në Kllokot, një i ri i vdekur dhe disa të lënduar

Kronikë e zezë

Detaje nga aksidenti i rëndë në Kllokot, një i ri i vdekur dhe disa të lënduar

Më: 3 dhjetor 2020 Në ora: 11:11
Foto ilustrim

Një aksident i rëndë trafiku mes dy veturave ka ndodhur sot në mëngjes rreth orës 9:00, ku një person ka humbur jetën dhe disa të tjerë janë lënduar.

Lajmi është konfirmuar nga Policia në Viti, të cilët thanë se bëhet fjal për një aksident me fatalitet

Mësohet, se njëri prej të lënduarve ka pësuar lëndime të rënda.

Organet policore janë dal në vendin e ngjarjes dhe po merret me hetimin e këtij rasti tragjik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat