Policia gjen kanabis sativa në shtëpinë e një të dyshuari në Vushtrri

Kronikë e zezë

Policia gjen kanabis sativa në shtëpinë e një të dyshuari në Vushtrri

Më: 3 mars 2021 Në ora: 08:17
Foto ilustruese

Policia e Kosovës ka arritur ta arrestojë një person dje në Vushtrri, të cilit i është gjetur drogë në shtëpinë e tij.

Media mëson se gjatë kontrollit të shtëpisë së të dyshuarit nga zyrtarët policorë janë gjetur dhe konfiskuar 33 fara.

Të cilat dyshohet të jenë të llojit kanabis sativa.

Rasti ka ndodhur rreth orës 15:00 të ditës së djeshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat