Ferizajasi gjuan me armë për t’i shpëtuar sulmit nga qentë endacak

Kronikë e zezë

Ferizajasi gjuan me armë për t’i shpëtuar sulmit nga qentë endacak

Më: 6 mars 2021 Në ora: 11:35
Foto ilustruese

Në mëngjesin e ditës së djeshme në qytetin e Ferizajt është dëgjuar një e shtënë armësh.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, i dyshuari kishte gjuajtur me armë për t’i shpëtuar sulmit nga qentë endacak.

Njësiti i forenzikës në vend-ngjarje  ka gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë e kalibrit 9 mm.

Nuk raportohet për të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat