Policia në Podujevë: Kemi ndaluar një veturë dhe kemi konfiskuar drogë

Kronikë e zezë

Policia në Podujevë: Kemi ndaluar një veturë dhe kemi konfiskuar drogë

Më: 7 mars 2021 Në ora: 20:20

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka ndaluar një veturë, me ç’rast gjatë kontrollit është gjetur drogë.

“Raportohet se gjatë kontrollit në veturën e të dyshuarit mashkull kosovar është gjetur dhe konfiskuar një sasi e substancës së dyshuar narkotike”, ka thënë PK.

Pa dhënë detaje tjera, Policia ka thënë se ,e vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat