Tre persona rrahen në një restorant në një fshat të Prishtinës

Kronikë e zezë

Tre persona rrahen në një restorant në një fshat të Prishtinës

Më: 5 prill 2021 Në ora: 09:19
Foto Ilustrim

Policia e Kosovës njofton se është raportuar për një rast të rrahjes në një restorant.

Rasti ka ndodhur në fshatin Sallabajë në Prishtinë, të dielën në ora 14:20.

“Është raportuar se në një restorant, për shkaqe ende të panjohura ishin rrahur tre të dyshuar meshkuj kosovar, ku si pasojë e  rrahjes njëri prej të dyshuarve ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor”, thuhet në raportin 24 orës.

Rasti është në hetim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat