Mos i kanosni femrat, ja çfarë i ndodhi vushtrriasit

Kronikë e zezë

Mos i kanosni femrat, ja çfarë i ndodhi vushtrriasit

Më: 11 prill 2021 Në ora: 07:26
Foto ilustrim

Mesditën e 7 prillit në Vushtrri një femër ishte kanosur nga një mashkull, por ajo menjëherë ka raportuar forcat e rendit për kanosjen. Derisa policia kanë arrestuar të dyshuarin dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Policia njofton se në rrugën "Hys Popova" në Vushtrri me 7 prill 2021 rreth orës 11:20 një mashkull ka kanosur një femër.

Derisa më, 09.04.2021 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti e kishte kanosur viktimën femër e Kosovës.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, i cili rekomandon që i dyshuari pas intervistimit të dërgohet në mbajtje për veprën kanosje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat