Motra paraqet vëllain e saj në polici: I dehur po na sjell probleme në shtëpi

Kronikë e zezë

Motra paraqet vëllain e saj në polici: I dehur po na sjell probleme në shtëpi

Më: 9 maj 2021 Në ora: 10:51
Foto ilustrim

Një femër ka informuar policinë se vëllai i saj i dehur, është duke sjell problem në shtëpinë e tij në Llaushë të Skenderajt.

I dyshuari është arrestuar dhe gjatë arrestimit ka penguar zyrtarët policorë, ku një zyrtar policor ka pësuar lëndime.

Zyrtari policor ka pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat