Në Gjakovë nje person rrah gruan me kaçavidë, dërgohet në Psikiatri

Kronikë e zezë

Në Gjakovë nje person rrah gruan me kaçavidë, dërgohet në Psikiatri

Më: 12 maj 2021 Në ora: 09:00
Foto ilustrim

Rastet e dhunës në familje duket se nuk kanë të ndalur, në veçanti, dhuna ndaj gruas.

Burimet e medias njoftojnë se dje, një burrë në fshatin Rogovë të Gjakovës, shtetas i Zvicrës ka sulmuar fizikisht me kaçavidë gruan e tij, shtetase e Zvicrës.

Media ka mësuar se gruaja ka marrë lëndime trupore e më pas ka pranuar edhe tretman mjekësor.

Sulmuesi, është arrestuar dhe dërguar në Psikiatri për shkak të problemeve psikike të tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat