Sulmoi policët dhe një person, Policia detyrohet të vras një qen te Kodra e Trimave

Kronikë e zezë

Sulmoi policët dhe një person, Policia detyrohet të vras një qen te Kodra e Trimave

Më: 19 qershor 2021 Në ora: 09:58
Ilustrim

Dje ka ndodhur një ngjarje e pazakontë në lagjen “Kodra e Trimave” në Prishtinë.

Policia e Kosovës është detyruar të vras një qen dje rreth orës 18:00.

Sipas informacioneve, qeni kishte sulmuar një person, ku i kishte shkaktuar lëndime serioze trupore.

Pasi kësaj, qeni kishte sulmuar edhe policët dhe si pasoj e kësaj ata ishin detyruar ta vrisnin atë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat