Hajni i hynë dhe kërcënon me revole

Kronikë e zezë

Hajni i hynë dhe kërcënon me revole

Më: 26 qershor 2021 Në ora: 10:17
Ilustrim

Një femër në Prishtinë për pak sa nuk u bë viktimë e nja grabitjeje të armatosur në banesën e saj.

Ajo përderisa ishte në banesë, një person kishte tentuar që të hap me forcë derën e banesës. 

I njëjti person pasi kishte vërejtur se ka njerëz brenda banesës i kishte kërcënuar me armë.

Policia ka njoftuar se pas identifikimit te të dyshuarit atij i janë gjetur edhe 13.4 gram marihuanë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat