Nëna raporton në Polici se djali i saj 12-vjeçar është rrahur nga babai i tij

Kronikë e zezë

Nëna raporton në Polici se djali i saj 12-vjeçar është rrahur nga babai i tij

Më: 30 korrik 2021 Në ora: 10:03
Ilustrim

Një nënë nga Mitrovica ka raportuar në polici se djali i saj 12-vjeçar është rrahur nga babai i tij.

Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe se ka shkuar të jetojë më nënën e tij.

“Mitrovicë 28.07.2021 – 23:00. Ankuesja femër kosovare ka njoftuar se djali saj 12 vjeç ishte rrahur nga babi i tij i dyshuari mashkull kosovar.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe ka shkuar të jetoi me nënën e tij. I dyshuari gjendet në arrati”, ka njoftuar nga Policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat