Vdiq para tre muajsh, vajza pasi e pranon raportin e autopsisë dyshon se viktima ishte sulmuar

Kronikë e zezë

Vdiq para tre muajsh, vajza pasi e pranon raportin e autopsisë dyshon se viktima ishte sulmuar

Më: 15 tetor 2021 Në ora: 10:38
Ilustrim

Në Leposaviq më 22 korrik kishte vdekur një person.

Bazuar në deklarimet e familjarëve të tij thuhej se i njëjti ka qenë i sëmurë nga epilepsia.

Në raport të policisë deklarohet se me datën 12 tetor vajza e viktimës në stacion policor kishte dërguar raportin e autopsisë si dhe dyshon se viktima ishte sulmuar.

Me urdhër të prokurorit është hapur rasti si më lart.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat