Zhduket gruaja me pesë fëmijët e saj në Gjakovë

Kronikë e zezë

Zhduket gruaja me pesë fëmijët e saj në Gjakovë

Më: 23 tetor 2021 Në ora: 08:57
Ilustrim

Para dy ditësh, një grua me pesë fëmijët e saj në fshatin Pjetërshan të Gjakovës është raportuar e zhdukur.

Policia njofton në raport se ankuesi mashkull  kosovar ka raportuar se që nga e mërkura në orën 23:00 kur ishte kthyer në shtëpi nuk i kishte gjetur në shtëpi bashkëshorten dhe pesë (5) fëmijët e tij.

Ai gjithashtu ka deklaruar në polici se nga ajo kohë nuk ka pasur kontakt me ta dhe nuk din për vend-ndodhjen e tyre.

Detaje të tjera rreth rastit nuk janë dhënë. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat