Detaje nga Policia për aksidentin në Fushë Kosovë: Katër persona të lënduar

Kronikë e zezë

Detaje nga Policia për aksidentin në Fushë Kosovë: Katër persona të lënduar

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 10:38
Pamje nga aksidenti

Një aksident trafiku ka ndodhur në kyçje të autostradës Bresje në Fushë Kosovë.

Lajmin e ka konfirmuar zadhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Kelani, i cili tha se katër persona kanë kërkuar ndihmë mjekësore.

“Sot, në orët e mengjesit, në kyçje të autostradës Bresje (Fushë Kosovë), drejtimi i Veternikut, është raportuar për një aksident trafiku ku janë përfshirë tri automjete.Bazuar në informacionet e para katër persona kanë kërkuar ndihmë mjekësore”, u shpreh Kelani.

Tutje, ajo njoftoi se njësitet relevante policore janë marrë me rastin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat