Gjilan: Bien skelet, zënë një grua dhe një fëmijë

Kronikë e zezë

Gjilan: Bien skelet, zënë një grua dhe një fëmijë

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 12:50
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një grua dhe një fëmijë kanë mbetur të lënduar pasi janë zënë nga skelet e një lokali i cili ishte duke u rregulluar në qendër të Gjilanit.

Media merr vesh se gruaja është dërguar për trajtim në spitalin e Gjilanit për shkak të lëndimeve që ka marrë.

Ajo ishte duke kaluar afër lokalit i cili është përball Komunës së Gjilanit, e në të cilin kishte punime.

Atëherë edhe skelet kishin rënë mbi të.

Qytetarët që kanë qenë afër i kanë dal në ndihmë asaj dhe fëmijës.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat