Tentoi ta dhunojë një grua në Prizren, arrestohet shtetasi i Shqipërisë

Kronikë e zezë

Tentoi ta dhunojë një grua në Prizren, arrestohet shtetasi i Shqipërisë

Më: 25 nëntor 2021 Në ora: 09:21
Foto ilustrim

Policia në Prizren ka arrestuar një person i cili ka tentuar ta dhunojë një grua.

Rasti ka ndodhur më 9 nëntor, ndërkaq i dyshuari është arrestuar të mërkurën, më 24 nëntor.

Ndaj të dyshuarit është iniciuar rasti “Tentim dhunimi”.

“Tentim dhunimi-Prizren, 09.11.2021 – 17:30. Me 24.11.2021 lidhur me rastin është arrestuar një i dyshuar mashkull shtetas i Shqipërisë nën dyshimin se ka kryer veprën e lartcekur ndaj viktimës femër kosovare. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, ka bërë të ditur policia

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat