E tmerrshme/ Dhunohet nxënësja 14 vjeçe në Podujevë, arrestohet i dyshuari

Kronikë e zezë

E tmerrshme/ Dhunohet nxënësja 14 vjeçe në Podujevë, arrestohet i dyshuari

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 11:06
Ilustrim

Personi me inicialet Rr. P., 20 vjec është arrestuar dje nga Policia pasi dyshohet se ka dhunar të miturën 14 vjece.

Gazeta ka mësuar se rasti ka ndodh në njërën nga shkollat kresore në Podujeve, pjesë e të cilës ka qenë vajza, por edhe i dyshuari më herët.

Rasti është konfirmuar edhe nga Policia, dhe është cilësuar si “sulm seksual”.

“Me 26.11.2021 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dyshohet të ketë kryer veprën e lartcekur. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, rasti  në procedurë hetimore”, thuhet në raportin e Policis.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat