Vdiq 24 vjeçari që u qëllua me armë zjarri në Obiliq

Kronikë e zezë

Vdiq 24 vjeçari që u qëllua me armë zjarri në Obiliq

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 19:43
Ilustrim

Ka vdekur 24 vjeçari që u plagos me armë zjarri në poligon të shenjëtarisë në Obiliq.

Lajmin e ka konfirmuar, mjeku kujdestar në Emergjencën e QKUK-së, Naser Syla.

Kurse, u raportua për një të plagosur.

Rreth orës 17:45 minuta, Policia kishin marrë informacion se një person është qëlluar me armë zjarri në një poligon në Obiliq, ka bërë të ditur zëdhënësi i Policisë, Agron Borovci.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat