Rokulliset kamioni në magjistralen Prishtinë-Pejë, lëndohet një person

Kronikë e zezë

Rokulliset kamioni në magjistralen Prishtinë-Pejë, lëndohet një person

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 22:23
Pamje nga aksidenti

Vozitësi i një kamioni është lënduar sonte si pasojë e një vetaksidenti në fshatin Korroticë e Lartë, në rrugën nacionale Prishtinë-Pejë.

Këtë e bëri të ditur Luljeta Mehmeti, zëdhënëse për media në Policinë e Kosovës.

“Sipas të dhënave që kemi nga terreni, sot me datë,  03.12.2021, rreth  17:35 në rrugën nacionale Prishtine-Pejë, në fshatin Korroticë e Lartë, ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime  (vetaksident)”.

“Të gjitha njësitë relevante kanë dal në vendngjarje. Në këtë aksident është lënduar vozitësi i kamionit,” ka thënë Mehmeti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat