Kërcënoi renë që ta tërheq kërkesën për shkurorëzim me djalin e tij, arrestohet i dyshuari në Skenderaj

Kronikë e zezë

Kërcënoi renë që ta tërheq kërkesën për shkurorëzim me djalin e tij, arrestohet i dyshuari në Skenderaj

Më: 5 dhjetor 2021 Në ora: 08:48
Foto ilustrim

Kërcënoi renë që ta tërheq kërkesën për shkurorëzim me djalin e tij, arrestohet i dyshuari në Skenderaj

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast kërcënimi në Skenderaj.

Ankuesja femër ka raportuar se, i dyshuari mashkull ka kanosur vajzën e saj duke kërkuar nga ajo që ta tërheq kërkesën për shkurorëzim me djalin e të dyshuarit.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullte. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat