Vdes një shtetas i huaj në QKUK, policia nis hetimet

Kronikë e zezë

Vdes një shtetas i huaj në QKUK, policia nis hetimet

Më: 17 dhjetor 2021 Në ora: 10:39
Ilustrim

Policia e Kosovës ka nisur hetimet për vdekjen e një shtetasi të huaj në QKUK.

Kështu kanë njoftuar përmes raportit të Policisë së Kosovës.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, trupi i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për Obduksion.

“QKUK, Prishtinë, 16.12.2021 – 05:30. Raportohet se në QKUK, ka ndërruar jetë viktima mashkull shtetasi huaj, vdekjen e tij e ka konfirmuar ekipi mjekësor. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raport.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat