Ndërron jetë 8-vjeçarja që u aksidentua më 1 janar në autostradën Prishtinë-Lipjan

Kronikë e zezë

Ndërron jetë 8-vjeçarja që u aksidentua më 1 janar në autostradën Prishtinë-Lipjan

Më: 3 janar 2022 Në ora: 09:16
Foto ilustrim

Ka ndërruar jetë 8-vjeçarja që u aksidentua më 1 janar në autostradën Prishtinë-Lipjan.

Tetë vjeçarja ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK). Kështu ka bërë të ditur Policia e Kosovës në raportin 24 orësh.

“Autostrada, Prishtinë –Lipjan (NN) 01.01.2022-23:25.

Lidhur me rastin me datën 02.01.2022 është raportuar se viktima femër e viti i lindjes 2013 e cila ishte duke u trajtuar në QKUK ka ndërruar jetë, vdekjen e të cilës e ka konfirmuar mjeku. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat