Aksident i rëndë në Leqinë të Skenderajt, vetura del jashtë rruge dhe rrotullohet

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë në Leqinë të Skenderajt, vetura del jashtë rruge dhe rrotullohet

Më: 15 janar 2022 Në ora: 09:43
Ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një veturë me targa vendore të cilën e drejtonte një mashkull kosovar, si pasojë e mospërshtatjes së shpejtësisë së lëvizjes kushteve të rrugës ka dalë nga rruga dhe është rrokullisur.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar drejtuesi i veturës si dhe tre meshkuj kosovarë, pasagjer në veturë.

Të lënduarit janë dërguar në trajtim mjekësor.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat