Ishte aksidentuar një javë më parë, vdes në QKUK vajza nga Deçani

Kronikë e zezë

Ishte aksidentuar një javë më parë, vdes në QKUK vajza nga Deçani

Më: 16 janar 2022 Në ora: 09:56
Ilustrim

Një vajzë nga Deçani ka vdekur në QKUK pasi një javë më parë ishte aksidentuar në fshatin Llukë e Epërme në Deçan.

Sipas policisë, e njëjta ishte në tarjtim mjekësor.

Njoftimi i plotë i policisë:

AKSIDENT TRAFIKU ME FATALITET/Fsh. Llukë e Epërme, Deçan 08.01.2022 – 14:40. Me datë 15.01.2022 rreth orës 03:50 viktima femër kosovare e cila ka qenë në trajtim mjekësor ka ndërruar jetë. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i lirohet familjarëve për ceremoni mortore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat