Përplasen për mal, arrestohet një person në Skenderaj

Kronikë e zezë

Përplasen për mal, arrestohet një person në Skenderaj

Më: 16 janar 2022 Në ora: 18:51
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar sot personin me inicialet M.S. në Skenderaj për shkak se ka kryer veprën penale sulm.

Në një komunikatë për media të policisë thuhet se i dyshuari është fjalosur me personin M.K., pasi ky i fundit e kishte akuzuar se ia kishte prerë pyllin - pronë private e tij. 

Ngjarja ka ndodhur në Runikë të Skenderajt, ndërkohë që policia ka intervistuar edhe një dëshmitar të rastit.

Pas intervistimit i dyshuari me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat