Gjendet pa shenja jete një person në Prizren

Kronikë e zezë

Gjendet pa shenja jete një person në Prizren

Më: 19 janar 2022 Në ora: 09:36
Foto ilustrim

Një burrë është gjetur pa shenja jete në Prizren, i njëjti është gjetur nga të afërmit e tij, pasi kishte qenë duke jetuar i vetëm në shtëpi.

“Prizren, 18.01.2022 – 19:11. Është raportuar se viktima mashkull kosovar i cili kishte qenë duke jetuar i vetëm  në shtëpi,  nga të afërmit e tij ishte gjetur pa shenja jete.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të policisë dhe ekipi mjekësor, ku nga mjeku është konstatuar vdekja e viktimës”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, rasti vazhdon të hetohet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat