Therje me thika në Pejë, lëndohen dy persona – njëri në gjendje të rëndë

Kronikë e zezë

Therje me thika në Pejë, lëndohen dy persona – njëri në gjendje të rëndë

Më: 20 janar 2022 Në ora: 15:37
Foto ilustrim

Dy persona kanë pësuar lëndime nga një përleshje me thika që ka ndodhur mes tyre sot në lagjen “Fidanishte” në Pejë.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

“Rreth orës 14:45 policia ka pranuar informatën për një përleshje në mes të dy personave. Gjatë përleshjes janë përdorur edhe mjetet të mprehta dyshohet që thikë. Si pasojë dy personat e përfshirë në këtë përleshje kanë pësuar lëndime dhe janë duke u trajtuar në spital, dhe njëri prej tyre ka lëndime më të rënda”, tha Gashi.

Ai shtoi se policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është duke u marrë me rastin. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat