Në një fshat të Podujevës gjenden eshtra, dyshohet se janë të njeriut

Kronikë e zezë

Në një fshat të Podujevës gjenden eshtra, dyshohet se janë të njeriut

Më: 19 maj 2022 Në ora: 09:47
Foto ilustrim

Një person i gjinisë mashkullore ka hasur në eshtra teksa po punonte tokën në Zhiti të Podujevës.

Eshtrat dyshohet se janë të njeriut.

Eshtrat janë tërhequr nga vendi i ngjarjes dhe janë dërguar në IML për ekzaminime të mëtutjeshme, njofton policia.

Njoftimi i plotë i policisë:

GJETJE E MBETJEVE MORTORE /Fsh. Zhiti, Podujevë 15.05.2022 – 17:52. Dëshmitari mashkull kosovar gjersa ishte duke punuar tokën, kishte hasur në disa eshtra të cilët dyshohet të jenë të njeriut. Eshtrat janë tërhequr nga vendi i ngjarjes dhe janë dërguar në IML për ekzaminime të mëtutjeshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat